BLUES

STREFA RETRO-SWING


Prowadzenie: Hanna Paulouskaya i Radosław Pyżanowski
Info: magda@etnobalans.pl, 502 582 480

blues-wys400

Blues – różnorodny, bogaty w formy styl, najczęściej tańczony w parach do dość wolnej, ale bardzo rytmicznej muzyki. Improwizacja i mocno emocjonalny kontakt pomiędzy partnerami to cechy szczególne bluesa, dzięki którym można czuć całym ciałem każdy dźwięk, który nas otacza.
Narodził się w zatłoczonych knajpach, potocznie nazywanych “juke joints”, na południu Ameryki i rozwinął wraz z muzyką ogólnie zwaną bluesem. Ogólnie, ponieważ ta rodzina w muzyce jest niezwykle bogata i urozmaicona, co szalenie mocno wywiera wpływ na interpretację danego utworu. Poprzez dekady, dzięki pojawianiu się nowych instrumentalistów bluesowych może być tańczony zarówno do klasycznego bluesa, jak i do innych bardziej współczesnych stylów (wtedy określa się go jako fusion dance).
Na naszych regularnych zaczynamy od podstaw, które dobrze przećwiczone i opanowane otworzą “autostradę” tanecznych możliwości. Są to m.in. postawa, połączenia w parze, prowadzenie i podążanie w różnych pozycjach (otwartej, zamkniętej, close embrace). W tym cyklu nie zabraknie podstawowych figur, kroków, obrotów i dipów. Jednak przede wszystkim będziemy uczyli się słuchać siebie nawzajem oraz wyrażać siebie poprzez taniec. W trakcie zajęć chcemy zaproponować Wam wykorzystanie zdobytych umiejętności i wiedzy w różnych stylach bluesa, więc każdy znajdzie coś dla siebie.


PRZYKŁADY


INWESTYCJA

od osoby
35 zł / pojedyncze zajęcia
90 zł / 4 kolejne zajęcia
150 zł / 8 kolejnych zajęć
210 zł / 12 kolejnych zajęć

Z Multisportem:
60 zł | 4 zajęcia
110 zł | 8 zajęć
150 zł | 12 zajęć

Honorujemy Fit Profit i OK System.


Wpłat można dokonywać:
– on-line podczas rejestracji – preferowane,
– przelewem na konto Magdalena Mak, 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980,
– gotówką w studio – dla stałych klientów.

GRAFIK ZAJĘĆ I REJESTRACJA

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats