CENNIK

zawiera ceny od osoby

Typ zajęć

Pojedyncze zajęcia

Karnet 4 zajęć / z Multisport

Karnet 8 zajęć / z Multisport

Karnet 12 zajęć / z Multisport

Zajęcia dla dzieci / bal folk

30 zł

80 zł

140 zł

190 zł

Zajęcia solowe

35 zł

90/60 zł

150/110 zł

210/150 zł

Zajęcia parowe (przy zapisie w parze)

35 zł

90/60 zł

150/110 zł

210/150 zł

Zajęcia parowe (przy zapisie jako singiel)

35 zł

110/80 zł

170/130 zł

230/170 zł

REGULAMIN KORZYSTANIA Z KARNETÓW

1. Płatności za kursy regularne, warsztaty i inne wydarzenia organizowane przez Studio Tańca EtnoBalans są opłacane z góry, najpóźniej w dniu zajęć.
2. Karnety są sprzedawane na 4,8 lub 12 zajęć z rzędu i służą do opłacania konkretnych cykli zajęć.
3. Jeżeli dołączasz do zajęć w trakcie trwania cyklu, nie dzielimy dla Ciebie karnetu na części. Możesz natomiast dokonać wyboru płatności:
a) płacisz z góry za cały cykl – także zajęcia, na których nie byłeś, ale możesz je odrobić na wybranym innym kursie,
b) płacisz osobno za pojedyncze zajęcia, na których jesteś.
4. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane z winy kursanta zajęcia.
5. Niewykorzystane z winy kursanta zajęcia można odrobić w przeciągu miesiąca na innych wybranych przez kursanta zajęciach oferowanych przez studio.
6. Zajęcia odwołane przez Studio Tańca EtnoBalans zostają odrobione w innym dogodnym terminie lub płatność za nie przechodzi na wybrane przez kursanta zajęcia w przyszłości.
7. Jeżeli kursant nie chce kontynuować zajęć w studio, a nie wykorzystał z winy studia swojego karnetu, wówczas dokonywany jest zwrot za niewykorzystaną część karnetu.
8. Dla kursów parowych pierwszeństwo zapisu mają osoby zapisujące się w parze. Studio nie ma obowiązku znaleźć partnera tanecznego dla osoby zapisującej się jako singiel, ale oczywiście staramy się pomagać w sparowaniu na kursie i dbaniu o równowagę leaderów / -ek i followerów / -ek na zajęciach.

ZNIŻKI I DODATKOWE OPCJE PŁATNOŚCI

1. Zniżka za każdą dodatkową grupę – 5%.
2. Zniżka studencka – 5%.
3. Na zajęcia Świadome ciało obowiązuje zniżka 50%, jeśli uczęszczasz dodatkowo na choć jedną regularną grupę w studio.
4. Użytkownicy kart MULTISPORT mogą skorzystać z preferencyjnego rabatu na regularne zajęcia, natomiast nie obejmują ich dodatkowe zniżki.
5. Honorujemy karty OK System i Fit Profit.
1 sms OK System lub odbicie karty Fit Profit równa się opłata za pojedyncze zajęcia. Osoby korzystające z systemów są zobowiązani przed każdymi zajęciami zarejestrować swoją wizytę (OK System – wysłanie smsa z kodem na numer podany w studio, Fit Profit – odbicie karty i wpis na listę obecności). Zapisując się na grupę zobowiązujesz się do regularnego uczęszczania na zajęcia. Dlatego podobnie jak kursanci korzystający z karnetów, w razie nieobecności jesteś zobowiązany odrobić swoją nieobecność na innej grupie w ciągu miesiąca. W przypadku nieodrobienia zajęć zastrzegamy sobie możliwość pobierania opłaty 25 zł za nieodrobioną nieobecność.

WPŁATY

Wpłat można dokonywać:
– przelewem na konto Magdalena Mak, 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980,
– on-line podczas rejestracji na zajęcia lub poprzez profil klienta,
– w ostateczności gotówką w studio.

DBANIE O RÓWNOWAGĘ LEADERSKO – FOLLOWERSKĄ NA KURSACH PAROWYCH

Parę dobrych rad i sugestii, jeśli wszyscy chcemy, aby optymalnie wykorzystywać czas naszych zajęć :)
1. Jeśli jesteście zapisani jako singiel to polecamy znaleźć sobie w grupie drugiego singla do pary i kolejnym razem zapisywać się razem – będzie taniej ;)
2. Jeśli jedna osoba z pary nie może przyjść na zajęcia, a druga osoba może przyjść i chce, to może znaleźć sobie partnera z innej grupy na jednorazowe zastępstwo i taka osoba wtedy NIE MUSI PŁACIĆ za zajęcia.
3. Podobnie, jeśli kogoś nie ma jednorazowo, może sobie odrobić zajęcia w przeciągu miesiąca na innej grupie (oczywiście dostosowanej poziomem, czyli taki sam lub niżej). Odrabianie zgłaszacie do nas i jesteście zobowiązani zadbać o partnera dla siebie na takim zastępstwie – partner również NIE MUSI DODATKOWO PŁACIĆ.

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats