CENNIK


W związku ze zmianami, które startują od września 2017 (dowiedz się więcej) nie będziemy w najbliższym czasie organizować regularnych zajęć. Cennik jednakże zostawiamy, dla Waszego rozeznania :) Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami z jakiejś konkretnej techniki, nie wahaj się kontaktować z nami mailowo – magda@etnobalans.plzawiera ceny od osoby

Typ zajęć

Pojedyncze zajęcia

Karnet 4 zajęć / z Multisport

Karnet 8 zajęć / z Multisport

Karnet 12 zajęć / z Multisport

Zajęcia dla dzieci / bal folk

30 zł

80 zł

140 zł

190 zł

Zajęcia solowe

35 zł

90/60 zł

150/110 zł

210/150 zł

Zajęcia parowe (przy zapisie w parze)

35 zł

90/60 zł

150/110 zł

210/150 zł

Zajęcia parowe (przy zapisie jako singiel)

35 zł

110/80 zł

170/130 zł

230/170 zł

REGULAMIN KORZYSTANIA Z KARNETÓW

1. Płatności za kursy regularne, warsztaty i inne wydarzenia organizowane przez Studio Tańca EtnoBalans są opłacane z góry, najpóźniej w dniu zajęć.
2. Karnety są sprzedawane na 4,8 lub 12 zajęć z rzędu i służą do opłacania konkretnych cykli zajęć.
3. Jeżeli dołączasz do zajęć w trakcie trwania cyklu, nie dzielimy dla Ciebie karnetu na części. Możesz natomiast dokonać wyboru płatności:
a) płacisz z góry za cały cykl – także zajęcia, na których nie byłeś, ale możesz je odrobić na wybranym innym kursie,
b) płacisz osobno za pojedyncze zajęcia, na których jesteś.
4. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane z winy kursanta zajęcia.
5. Niewykorzystane z winy kursanta zajęcia można odrobić w przeciągu miesiąca na innych wybranych przez kursanta zajęciach oferowanych przez studio.
6. Zajęcia odwołane przez Studio Tańca EtnoBalans zostają odrobione w innym dogodnym terminie lub płatność za nie przechodzi na wybrane przez kursanta zajęcia w przyszłości.
7. Jeżeli kursant nie chce kontynuować zajęć w studio, a nie wykorzystał z winy studia swojego karnetu, wówczas dokonywany jest zwrot za niewykorzystaną część karnetu.
8. Dla kursów parowych pierwszeństwo zapisu mają osoby zapisujące się w parze. Studio nie ma obowiązku znaleźć partnera tanecznego dla osoby zapisującej się jako singiel, ale oczywiście staramy się pomagać w sparowaniu na kursie i dbaniu o równowagę leaderów / -ek i followerów / -ek na zajęciach.

ZNIŻKI I DODATKOWE OPCJE PŁATNOŚCI

1. Zniżka za każdą dodatkową grupę – 5%.
2. Zniżka studencka – 5%.
3. Na zajęcia Świadome ciało obowiązuje zniżka 50%, jeśli uczęszczasz dodatkowo na choć jedną regularną grupę w studio.
4. Użytkownicy kart MULTISPORT mogą skorzystać z preferencyjnego rabatu na regularne zajęcia, natomiast nie obejmują ich dodatkowe zniżki.
5. Honorujemy karty OK System i Fit Profit.
1 sms OK System lub odbicie karty Fit Profit równa się opłata za pojedyncze zajęcia. Osoby korzystające z systemów są zobowiązani przed każdymi zajęciami zarejestrować swoją wizytę (OK System – wysłanie smsa z kodem na numer podany w studio, Fit Profit – odbicie karty i wpis na listę obecności). Zapisując się na grupę zobowiązujesz się do regularnego uczęszczania na zajęcia. Dlatego podobnie jak kursanci korzystający z karnetów, w razie nieobecności jesteś zobowiązany odrobić swoją nieobecność na innej grupie w ciągu miesiąca. W przypadku nieodrobienia zajęć zastrzegamy sobie możliwość pobierania opłaty 25 zł za nieodrobioną nieobecność.

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats