• Celtic Chr 960
  • Pokazy tańca irlandzkiego
Today's Message

Let us invite you to a dance journey in safe custody of experienced instructors who will show you how to find balance between learning and having fun.

Regular Classes


Stretching for holidays!

stretching

Kolejne wspierające zajęcia dla naszych sztywnych czasami ciałek :) Dorota Ledworowska – instruktor fitness i trener personalny – postawiła sobie za cel poprawić naszą elastyczność i co za tym idzie, zwiększyć stopień zadowolenia z czucia swojego ciała. Zapraszamy zarówno tancerzy, jak i osoby spoza świata tanecznego, chcące popracować nad powiększeniem zakresu ruchu.

START już 5 lipca o 18:15!
WIĘCEJ INFO…

SALSA CUBANA FOR TOTAL BEGINNERS

Salsa cubana

Gorzowsko-góralska energia Marty Klisowskiej i Jakuba Rzepki wkracza do EtnoBalans z kursem salsy kubańskiej!

ZAPISZ SIĘ

Zobacz pozostałe zajęcia

News


Celtic Christmas | 9.12.2018

Celtic Christmas

It is coming…. This wonderfully pleasant time of year for meetings, cosiness, candles, gingerbread, cinnamon and magic. Come together and let’s initiate a cheerful and mysterious wait for the first star *. The meeting will be filled with Irish sounds and ceili dances, there will be quiet time for conversation and tasting delicacies.

Dowiedz się więcej…

EtnoBalans przepoczwarza się …

Od września szykują się konkretne zmiany w związku z wyjazdem naszego koordynatora – Magdy – do Berlina. W najbliższych miesiącach na pewno nie będziemy organizować nowych grup regularnych kursów, ale działać bardziej w charakterze warsztatowym. Pozostajemy w kontakcie z Wami i na pewno nie przestajemy tańczyć!

Dowiedz się więcej…

Holidays 2017 in EtnoBalans

Baner roztanczone wakacje 2017

Nasze studio w wakacje działa pełną parą. Większość zajęć regularnych się toczy i możecie je podejrzeć w regularnych GRAFIKU.

Oprócz tego zaplanowaliśmy szereg warsztatów, które zapowiadają się intrygująco, ponieważ oprócz tańca, mamy w planach inne atrakcje, np. warsztaty rękodzielnicze. Bieżące informacje znajdziecie TUTAJ.


Zobacz wcześniejsze aktualności

Slider IRISH KURSY

Slider Tap dance

baner zajęcia Bal Folk Etnobalans

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats