Today's Message

Let us invite you to a dance journey in safe custody of experienced instructors who will show you how to find balance between learning and having fun.

Regular Classes


Prawie regularne zajęcia tap dance

Już od października startujemy z nowymi cyklami spotkań. Tym razem będziemy tupać w soboty i w poniedziałki. Nowością jest grupa choreograficzna, do której zapraszamy osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem tapowym. Na rozgrzewkę natomiast 26 września mały live stream na Facebooku EtnoBalans. Dokładniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Kursy tańca irlandzkiego – start 30 września!

Zerknijcie na GRAFIK zajęć i przybywajcie na salę! Jeszcze jest kilka wolnych miejsc na wszystkie grupy. Jednakże ostatnich, ponieważ pandemia nas lekko ogranicza liczbowo na parkiecie. Do zobaczenia niebawem!

Regular classes suspended until further notice!

Dearest Dancers! Until further notice, we are suspending our regular classes in connection with preventing the spread of the COVID-19 virus. We will keep you informed when classes resume. In the meantime, take care of yourselves and dance, where you can make sure that your hearts are filled with positive vibes and your bodies do not wilt.

Zobacz pozostałe zajęcia

News


Taniec irlandzki w sezonie 2020/2021

Mimo wiadomych przeciwności zaczynamy już miłe oczekiwanie na pierwsze zajęcia w sezonie (wdychając jeszcze nieco jodu nad morzem). Zachowujemy wewnętrzną równowagę, spokojnie planujemy, jesteśmy uważni, rozważni oraz elastyczni. Zajęcia regularne Pointmakers i Treblemakers startują już 30 września. Natomiast nowością są regularne spotkania poszerzającego się grona fanów sean nós (Sean Nós MeetUps), podczas których do naszego grona dołączą muzycy. Warsztaty oczywiście również w planach i na pewno do końca sierpnia poznacie wszelkie daty cyklu jesiennego. A na zachętę pod koniec sierpnia mini zajawka w postaci korków z Garden Of Daisies. Do zobaczenia niebawem!

Jump on the Patreon

Captured on 20191004 at Stary Browar by Mikromomenty Marianna Łakomy.

Po wielu latach mojej tanecznej drogi i prowadzeniu EtnoBalans uczę się ciągle od nowa, że to, czego naprawdę potrzebuję, to dzielenie się z WAMI WSZYSTKIMI O NIESAMOWICI LUDZIE moimi umiejętnościami, wiedzą, pomysłami, wątpliwościami, a przede wszystkim miłością. I widzę, że ogromna większość z Was jest tutaj nie tylko ze względu na chęć zgłębiania wiedzy o tańcu, ale także ze względu na chęć bycia częścią wspólnoty. I tym się kieruję rozpoczynając Patreonową przygodę.

Dowiedz się więcej…

Trenujemy online

Slider1

Obawiamy się, że kwiecień będzie dla nas w dalszym ciągu miesiącem trzymania się z daleka od bezpośredniego kontaktu z innymi. Dlatego zapraszamy Was do treningów w tzw. live streamie, aby nasze ciała nie zapomniały :)

Dowiedz się więcej…

Zobacz wcześniejsze aktualności

Slider IRISH KURSY

Slider Tap dance

baner zajęcia Bal Folk Etnobalans

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats