BURLESKA

STREFA RETRO


Prowadzenie: Dorota Ledworowska
Info: magda@etnobalans.pl, 502 582 480

W związku ze zmianami od września, o których przeczytacie TUTAJ organizacja zajęć regularnych burleski przeszła w ręce Retro Dance Studio. Tam szukajcie informacji o zajęciach :) W razie dodatkowych pytań, nie wahajcie się kontaktować z nami mailowo – magda@etnobalans.pl

bulrleska


Burleska Fusion to zajęcia skierowane dla kobiet, pozwalające odkryć w sobie zmysłowe ruchy i poczuć się pewniej ze swoim ciałem i tańcem. Burleska to fantastyczna forma tańca z pazurem o charakterze bardzo scenicznym. Jednocześnie Dorota intensywnie dba o to, aby Wasze ciała rozwijały zarówno wydolność, siłę, jak i elastyczność, więc nie zabraknie stretchingu i momentów przyspieszonego bicia serca :)


Początkowo była widowiskiem o podłożu erotycznym, tańczonym przez skąpo ubrane aktorki. Kiedyś była show’em dla mężczyzn, teraz jest sposobem na emancypację, na zakochanie się w sobie, na odkrycie kobiecości dla siebie samej. Dziewczyny uczą się swojego ciała i tego, że kobiece ciało jest czymś pięknym, że nie trzeba wchodzić w męskie buty, żeby być silną, niezależną i odważną. Każda z nas ma inną figurę, burleska nie podąża za kanonami. Charakter burleski będzie jedynie punktem wyjścia, a na zajęciach zanurzać będziemy się w różnej muzyce od tanga po jazz i soul.


CO UBRAĆ?

Polecamy wygodne dla Was ubranie podkreślające sylwetkę. Na stopy baletki lub skarpetki.

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats