LATIN SOLO

STREFA LATINO


Prowadzenie: Lena Lugina, Katarzyna Mucha
Info: magda@etnobalans.pl, 502 582 480

W związku ze zmianami, które startują od września 2017 (dowiedz się więcej) nie będziemy w najbliższym czasie organizować regularnych zajęć. Nasz grafik więc chwilowo jest pusty.


Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami indywidualnymi z jakiejś konkretnej techniki, nie wahaj się kontaktować z nami mailowo – magda@etnobalans.pl

Latino solo

Kurs przeznaczony dla pań, które nie posiadają partnera, a chciałyby poznać techniki tańca towarzyskiego, oraz tańców karaibskich. Na zajęciach opanujesz podstawy takich tańców jak: samba, cha cha, rumba, jive, bachata, salsa. Na każdych zajęciach nauczysz się także krótkiej choreografii opartej na poznanych krokach tanecznych. Kurs przeznaczony dla Pań w różnym wieku.Podczas zajęć ukształtujesz swój własny, niepowtarzalny styl i nabierzesz ruchów charakterystycznych dla partnerki w tańcu. Jeśli chcesz poczuć się niezwykle, nabrać więcej pewności siebie, więcej wewnętrznej radości, poprawić swoją koordynację i kondycję, te zajęcia są dla Ciebie!

Zajęcia prowadzimy w cyklach 4 miesięcznych, w których instruktorka zapoznaje uczestniczki zajęć z techniką konkretnego tańca: pokazuje podstawowe kroki, prezentuje styl, uczy choreografii. Ponadto na rozgrzewkę i/lub zakończenie zajęć w ramach niespodzianki proponuje proste animacje otwierające na inne techniki i ich rytmikę.Preferowany strój: komfortowy, taneczny, podkreślający kobiecą figurę. Wygodne czyste obuwie zmienne, jeżeli buty taneczne na obcasie to z prosimy z ochraniaczem na korek.

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats