TANIEC ORIENTALNY

STREFA ETNO-FOLK MIX


Prowadzenie: Paulina Skorupka
Info: magda@etnobalans.pl, 502 582 480

W związku ze zmianami, które startują od września 2017 (dowiedz się więcej) nie będziemy w najbliższym czasie organizować regularnych zajęć. Nasz grafik więc chwilowo jest pusty.


Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami indywidualnymi z jakiejś konkretnej techniki, nie wahaj się kontaktować z nami mailowo – magda@etnobalans.pl

Taniec brzucha

To nazwa grupy tańca do której zaliczamy m.in. taniec brzucha. Orientalna muzyka i bogato zdobione stroje wprowadzają magiczny, wyjątkowy nastrój, który pozwala choć na chwilę oderwać się od codziennych problemów i poczuć jak księżniczka z „Baśni tysiąca i jednej nocy”.

Taniec orientalny wyzwala kobiecość i zmysłowość. Pozytywnie wpływa na samoakceptację, dodaje pewności siebie, uelastycznia, rozwija świadomość własnego ciała i posiada właściwości terapeutyczne. Pozostawia dużą swobodę interpretacji wykonywanych elementów, w związku z czym jest tą formą tańca, którą można uprawiać niezależnie od wieku i temperamentu.


Na zajęciach obowiązuje strój niekrępujący ruchów (długa, szeroka spódnica, spodnie). Tańczymy w baletkach, skarpetkach lub na boso.


Dla rozbudzenia Waszej tanecznej fantazji polecamy obejrzeć klip promocyjny duetu Zafirah, w którym tańczy nasza instruktorka: Klip promocyjny duetu Zafirah

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats