SAMBA BRAZYLIJSKA

STREFA ETNO-FOLK MIX


Prowadzenie: Magdalena Bestrzyńska
Info: magda@etnobalans.pl, 502 582 480

Samba


Obecnie kojarzona jest na świecie głównie z kolorowym karnawałem w Rio de Janeiro – ma swoje korzenie w tańcach afrykańskich. Jest muzycznym i tanecznym symbolem Brazylii, wyrazem witalności i radości życia mieszkańców tego słonecznego kraju. Tańcząc sambę wprawiamy w ruch całe nasze ciało, wyzwalamy energię życiową, pozytywne emocje i zmysłowość.


W Brazylii tańczą wszyscy razem, niezależnie od wieku czy umiejętności tanecznych – chodzi po prostu o wspólną radosną zabawę, która jest antidotum na kłopoty codziennego życia. Dlatego też zajęcia te przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Każde zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką z elementami izolacji, w której szczególny akcent położony jest na stopy, ruch bioder oraz ramion. Po kilku zajęciach każda z was odczuje różnicę w miękkości ruchów na co dzień i zauważy bardziej kobiecy sposób chodzenia. Będziemy poznawać różne rodzaje muzyki i tańca z Brazylii. Przez 3-4 kolejne zajęcia będzie okazja do poćwiczenia różnych kroków, aby z przyjemnością móc zatańczyć krótką choreografię. Ponieważ samba brazylijska to także sposób zabawy w Brazylii, dlatego będziemy uczyć się podstawowego kroku samby no pé oraz specjalnych przejść, po to, aby z czasem móc swobodnie improwizować do muzyki i bawić się z innymi we wspólnym tańcu.


Na zajęciach tańczymy boso, w skarpetkach lub obuwiu sportowym. W zależności od choreografii, na niektórych zajęciach, dla chętnych będzie także możliwość zatańczenia na obcasach. Koniecznie weź ze sobą wodę!


INWESTYCJA

od osoby
35 zł / pojedyncze zajęcia
90 zł / 4 kolejne zajęcia
150 zł / 8 kolejnych zajęć
210 zł / 12 kolejnych zajęć

Z Multisportem:
60 zł | 4 zajęcia
110 zł | 8 zajęć
150 zł | 12 zajęć

Honorujemy Fit Profit i OK System.


Wpłat można dokonywać:
– on-line podczas rejestracji – preferowane,
– przelewem na konto Magdalena Mak, 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980,
– gotówką w studio – dla stałych klientów.Obecnie Magda Bestrzyńska – nasza instruktorka samby – cieszy się czasem macierzyńskim. Jak tylko będzie gotowa wrócić na salę, znajdziecie tę informację na naszej stronie :)

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats