ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Prowadzenie: Magdalena Mak-Jeszka
Info: magda@etnobalans.pl, 502 582 480

KLUB TAŃCA KREATYWNEGO | 5-9 LAT

PONIEDZIAŁKI | 16:30-17:30

Taniec kreatywny 300px
CHWILOWO MAMY PAUZĘ :)


Ciała, umysły i serca dzieci posiadają ogromne ilości pomysłów na wyrażanie siebie. Zamiast narzucać im ograniczenia poprzez uczenie ich bardzo wcześnie konkretnej techniki tańca, zadbajmy o to, by mogły pokazać nam ich własny sposób poruszania się, ich własną prędkość, ich własne odczuwanie.
Zajęcia mają na celu wsparcie rozwoju ruchowego oraz przekazanie dzieciom podstaw ruchu, które będą dla nich bazą do jakiejkolwiek techniki tańca wybranej w późniejszym życiu.
Metodyka zajęć oparta jest o wiedzę o ruchu, jaką pozostawili po sobie Rudolf Laban i Irmgard Bartenieff. Zajęcia będą ponadto ucztą dla zmysłów i otwartą areną dla nowych odkryć. Dzieci będą miały tutaj przestrzeń na własną ekspresję, możliwość improwizacji, a także współtworzenie choreografii.

KLUB TAŃCA PERKUSYJNEGO | 8-12 LAT

piątki | 16:45-17:45
Taniec perkusyjny 300
cykl zimowy | 5 spotkań
17 stycznia
24 stycznia
14 lutego
13 marca
19 marca (wyjątkowo czwartek!)
—–
cykl wiosenny | 5 spotkań
3 kwietnia
17 kwietnia
8 maja
22 maja
5 czerwca

Tym razem nie ograniczamy się do jednej techniki stepowania, ale przekraczamy granice i tworzymy własny język i rytm ciała. W oparciu o inspiracje współczesnym i tradycyjnym tańcem irlandzkim, stepem amerykańskim, flamenco i szeroko rozumianym pojęciem body percussion, będziemy stwarzać przestrzeń zarówno na naukę choreografii (np. Brush dance, Shim sham, Blackbird), jak i na otwarcie się na improwizację taneczną. Będzie także miejsce na spotkania z muzykami :)

 • Dni Puszczykowa 2014

 • INWESTYCJA

  110 zł | karnet na 5 zajęć
  30 zł | pojedyncze zajęcia

  REGULAMIN PŁATNOŚCI

  1. Płatność za zajęcia dokonywana jest z góry, najpóźniej w dniu pierwszych zajęć, które płatność obejmuje.
  2. Płatności dokonujemy wyłącznie przelewem na numer konta:
  Magdalena Mak-Jeszka
  12 1600 1462 1886 9676 1000 0001.
  3. Płatności dokonujemy do wyboru:
  – za pojedyncze zajęcia w kwocie 30 zł,
  – za karnet 5 zajęć w kwocie 110 zł.
  4. Karnet obejmuje 5 kolejnych zajęć Klubu Tańca Kreatywnego lub Klubu Tańca Perkusyjnego, niekoniecznie w obrębie tylko jednego cyklu.
  5. Nie zwracamy wpłat za niewykorzystane przez uczestników zajęcia. Chcielibyśmy móc zrekompensować ludziom nieprzewidziane okoliczności (choroba, urazy, nagłe wypadki), ale ponosimy koszty stałe związane z rezerwacją sali i wynagrodzeniem instruktora. W szczególnych przypadkach umożliwiamy wykorzystanie karnetów w późniejszym terminie.
  6. Zajęcia odwołane przez EtnoBalans zostają odrobione w innym dogodnym terminie lub płatność za nie przechodzi na wybrane przez uczestnika zajęcia w przyszłości.
  7. Jeżeli uczestnik nie chce kontynuować zajęć, a nie wykorzystał z winy EtnoBalans swojego karnetu, wówczas dokonywany jest zwrot za niewykorzystaną część karnetu.

  O INSTRUKTORCE

  O doświadczeniach i projektach Magdy możecie przeczytać na jej stronie-wizytówce.

  Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats