TANIEC WSPÓŁCZESNY

STREFA ŚWIADOMOŚCI CIAŁA


Prowadzenie: Katarzyna Rona
Info: magda@etnobalans.pl, 502 582 480

wspolczesny

Propozycja dla gotowych na wyzwania, wrażliwych dusz, które poszukują sposobu wyrażania swoich emocji i osobowości poprzez ruch w sposób nieograniczony zbyt wyraźnymi ramami.

Taniec współczesny oparty jest przede wszystkim na podstawowych zasadach i elementach baletu klasycznego. Podczas zajęć nie zabraknie więc klasycznych plié, pique i fouetté. Klasyka przełamywana jest natomiast jazzem, tańcem modern i innymi technikami tanecznymi w zależności od stylistyki. Pojawiają się także elementy akrobatyki. Taniec współczesny kształtuje w tancerzach świadomość własnego ciała, która przydaje się nie tylko na parkiecie. Tancerze kreują ruch wykorzystując oddech, grawitację i ciężar ciała. Najważniejszym aspektem są tu jednak emocje i uczucia, szczególnie gdy mowa o teatrze tańca. Tworząc go, tancerze poprzez ruch starają się opowiedzieć różnorodne historie…


Aby Was zainspirować do tańca współczesnego zamieszczamy klip „Not a love story” zrealizowany z udziałem jednego z współpracujących z nami instruktorów – Patryka Jarczoka.


 


INWESTYCJA

od osoby
35 zł / pojedyncze zajęcia
90 zł / 4 kolejne zajęcia
150 zł / 8 kolejnych zajęć
210 zł / 12 kolejnych zajęć

Z Multisportem:
60 zł | 4 zajęcia
110 zł | 8 zajęć
150 zł | 12 zajęć

Honorujemy Fit Profit i OK System.


Wpłat można dokonywać:
– on-line podczas rejestracji – preferowane,
– przelewem na konto Magdalena Mak, 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980,
– gotówką w studio – dla stałych klientów.Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats