Authentic jazz

STREFA RETRO-SWING


Prowadzenie: Marika Skrzypczak
Info: magda@etnobalans.pl, 502 582 480


Chcesz nauczyć się tańczyć charlestona i innych kroków jazzowych? Nie masz nikogo do pary? Zatem to idealne zajęcia dla Ciebie :) Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych miłośników authentic jazz i charlestona solo na regularne zajęcia! Zajęcia te będą zarówno doskonałym rozwiązaniem dla osób nie posiadających pary do tańca, jak i dla tych, którzy chcą lepiej zapanować nad swoim ciałem i potem wdrożyć to, czego się nauczyli w improwizację podczas szaleńczych lindy hopowych wygibasów.

RODZAJE ZAJĘĆCharleston strona

AUTHENTIC JAZZ – ZAJĘCIA REGULARNE
Grupa dla każdego, kto chce poznać tajniki figurek solo swingowych. Przyda się zarówno do zabawy solo podczas potańcówek, jak i do urozmaicenia naszego lindy tańca. Jest to też grupa dla tych, którzy nie mogą z różnych względów chodzić na lindy hop, a chcieliby w swoim życiu swingować pełną parą! Zajęcia prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania.


AUTHENTIC JAZZ – ZAJĘCIA CHOREOGRAFICZNE

Przestrzeń dla każdego kto chce się uczyć konkretnych choreografii. Jeśli ktoś czuje, że chce jednoczyć się we wspólnym tańcu na imprezach i festiwalach, warto zaznajomić się z powszechnie znanymi rutynami takimi jak Shimm shamm, Doin’ the jive czy Big apple. Zajęcia takie będziemy planować rzadziej i raczej w systemie warsztatowym.
Zajęcia obu grup są prowadzone w cyklach 1 lub 2-miesięcznych. Nie sugerujemy przychodzić na pojedyncze zajęcia, zwłaszcza w środku cyklu, bo będzie Wam trudno nadążyć za grupą.
Jeżeli nie jesteś pewny i chcesz spróbować, czy authentic jazz jest dla Ciebie, polecamy różne organizowane przez nas oraz ekipę Swing Craze imprezy, warsztaty lub dni otwarte.


INWESTYCJA

od osoby
35 zł / pojedyncze zajęcia
90 zł / 4 kolejne zajęcia
150 zł / 8 kolejnych zajęć
210 zł / 12 kolejnych zajęć

Z Multisportem:
60 zł | 4 zajęcia
110 zł | 8 zajęć
150 zł | 12 zajęć

Honorujemy Fit Profit i OK System.


Wpłat można dokonywać:
– on-line podczas rejestracji – preferowane,
– przelewem na konto Magdalena Mak, 71 1140 2004 0000 3202 7411 7980,
– gotówką w studio – dla stałych klientów.


GRAFIK ZAJĘĆ I REJESTRACJA

Google+ FireStats icon Działa dzięki FireStats